Why Not – Roza Lati vs. Amber Candy në Lojën 5 sekonda (SEZONI 4)

2 Просмотры
Издатель
#rtvora #whynot #loja5sekonda

Përveç intervistës, provokimet dhe lojërat janë pjesë e emisionit “Why Not” çdo puntatë.

E ftuara e kësaj mbrëmje ka qenë Amber Candy, transgjinorja që del hapur pa marrë parasysh mendimet dhe paragjykimet e njerëzve.

Si shumë të ftuar të tjerë specialë edhe Amber ka luajtur lojën e famshme “5 sekonda”. Mjaftojnë vetëm “5 sekonda” për të krijuar një zhurmë të madhe.

Kësaj here zhurma do të jetë më e madhe pasi Amber përmend 3 politikanët të cilët ajo do të dëshironte ti kishte në shtrat, dhe nuk janë politikanë dosido.

Na lejoni të themi që Amber ka gjuajtur shumë larg.

Amber tre politikanë që dotë dëshiroje në shtrat

“Fatos Nano, Sali Berisha, Edi Rama”


Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE:

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE

For more content from click HERE

Like Ora News on Facebook HERE

Follow Ora News on Instagram Here

Follow Ora News on Twitter
Категория
Телеспектакли
Комментариев нет.